Medieval Wars Strategy Tactics

Savaş Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 46 MB
  • Version 1.0.7
  • Dil İngilizce
  • Firma HeroCraft Ltd
Savaş oyunu meraklıları bu oyun tam size göre. Hemen siz de bu oyunu indirin ve maceraya siz de atılın.

Dünyanın dört bir yanında savaşacağınız bu muhteşem oyun sizler için yenilendi. Hemen deneyin ve macera dolu bu oyuna erken atılın. Kahraman savaşçıların bulunduğu bu oyunda istediğiniz savaşçıyı kendinize seçebilirsiniz. Oyunda başarıya ulaşmak için iyi bir takım oyunu çıkarmak. Hem seçtiğiniz savaşçıyı hem de yönettiğiniz askerleri kontrol altında tutmalısınız ve sizin planladığınız gibi oyunu sürdürülmeli. Bu oyunda kahraman olmak çok kolay fakat bunu için grup olarak hareket etmek ve akılcı planlar yapmak gerekli.

 Oyunun en önemli özelliği pek çok mekanda geçmesi. Dünyanın strateji olarak gözde ülkelerinde inanılmaz savaşlar yapacağınız bu oyunun kaderini sizin akılcı planlamanız ve zamanlamanız belirleyecek. Bu oyunun kaderi tamamen sizin elinizde yani. Hataya yer olmayan bu oyun yüksek görünüm kalitesine ve inandırıcı ses efektlerine sahip. Bu özelliği ile kendinizi oyunun içinde bulacaksınız ve kendinizi adeta savaşıyormuş gibi hissedeceksiniz.

 Bu harika özelliklere sahip oyunu siz de kolaylıkla oynayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey oyunu indir butonuna basmak. Hızlı ve kolay bir şekilde inecek bu oyunu istediğiniz zaman istediğiniz yerde kolaylıkla oynayabileceksiniz. Hadi zaman kaybetmeyin bu macera ve heyecan dolu oyunu siz de indirin eğlencenin tadına erken varın. 

Medieval Wars Strategy Tactics indir
DİĞER SÜRÜMLER